English

Oferta Apartamentów

Ilość pokoi: 3

4 + 2

OD: 320 PLN/doba

Apartament Pajo II to ekskluzywny apartament w Zakopanem. To idealne miejsce na spędzenie urlopu z rodziną lub w gronie przyjaciół.

Ilość pokoi: 2

2 + 2

OD: 270 PLN/doba

Apartament Himalajski to luksusowy, stylowy apartament w Zakopanem. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Ilość pokoi: 2

2 + 4

OD: 270 PLN/doba

Luksusowy 2 pokojowy apartament w Zakopanem. Mieszkanie utrzymane jest w stylu nowoczesnym jednak z zachowaniem elementów tradycyjnego stylu regionu.

Ilość pokoi: 3

4 + 2

OD: 450 PLN/doba

Luksusowy apartament w Zakopanem zlokalizowany na 2 piętrze kompleksu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym dwóch samodzielnych zamykanych sypialni oraz łazienki.

Ilość pokoi: 2

2 + 2

OD: 270 PLN/doba

Apartament Pajo to ekskluzywny apartament w Zakopanem. Jasne mieszkanie z czarnymi dodatkami. Dzięki temu mieszkanie sprawia wrażenie przytulnego i zarazem eleganckiego.

Ilość pokoi: 2

2 + 2

OD: 330 PLN/doba

Apartament Klasyczny to luksusowy apartament w Zakopanem posiada dużo elementów drewnianych! Góralski klimat z domieszką luksusu!

Ilość pokoi: 2

2 + 2

OD: 330 PLN/doba

Luksusowy apartament w Zakopanem idealny na 2-4 osób. Nowoczesny wystrój z elementami tradycyjnymi zapewnia komfortowy wypoczynek. DUŻY TARAS !

Ilość pokoi: 2

2 + 2

OD: 330 PLN/doba

Przestronny apartament w Zakopanem zlokalizowany na parterze obiektu. Komfortowy salon połączony z aneksem kuchenny oraz zamykana sypialnia. Duży taras z krzesłami i stolikiem.

Ilość pokoi: 2

2 + 2

OD: 270 PLN/doba

Apartament w Zakopanem - Podhalański to wygodne mieszkanie, wykończone zostało przy użyciu materiałów najwyższej klasy i wyposażony w meble i sprzęty najlepszej jakości.

Atuty rezydecji Tatry

Luksusowe i przestronne apartamenty

Oryginalna architektura - połączenie stylu zakopiańskiego z nowoczesnym

Wysoki standard w przystępnej cenie

Rezerwacje wspierają portale

Goral Poleca Apartamenty Zakopane

Projekt: Aimo

Realizacja: veeo

Apartamenty Zakopane oferta

© Rezydencja Tatry 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.