English

Lokalizacja

Ul. Skibówki 12 i 10A

34-300 Zakopane


Kompleks Rezydencja Tatry zlokalizowany jest ok. 1500 m od Krupówek, w zabytkowej części Zakopanego przy ulicy Kościeliskiej. Dojście do centrum nie zajmie więcej niż 20 minut, natomiast samochodem można tam być już w 2-3 minuty.Obiekt jest malowniczo położony przy potoku Cicha Woda.


Najbliższy duży stok to Polana Szymoszkowa, która jest oddalona od kompleksu o ok. 1700m. Znajduje się tam kąpielisko geotermalne oraz stacja narciarska - raj dla narciarzy, snowboardzistów oraz osób rządnych pięknych widoków na panoramę Tatr. Dostępne są tam dwie koleje linowe – duża 6-osobowa biegnąca na szczyt Gubałówki, oraz mniejsza biegnąca do połowy stoku. Przy górnej stacji czas mogą spędzić smakosze kuchni regionalnej ( Karczmy Szymoszkowa lub Pająkówka). Przy dolnej stacji, zimowemu szaleństwu mogą oddawać się najmłodsi – Kids Park Szymoszkowa.


W pobliżu znajduje się również niewielki wyciąg narciarski Buńdówki, doskonały dla osób początkujących i średniozaawansowanych.


Tylko 10 minut drogi dzieli Rezydencję Tatry od słynnych Krzeptówek – dzielnicy Zakopanego, w której dominuje piękna ludowa zabudowa oraz znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, poświęcone przez papieża Jana Pawła II podczas pielgrzymki do Polski w 1997 roku.


W najbliższej okolicy znajdziemy również liczne punkty gastronomiczne i restauracje m.in. Pod Strzechą, Dwór Ślebody, Karczmę Siuchajsko, delikatesy spożywcze oraz pocztę.


Rezydencja Tatry to wspaniała baza wypadowa w góry.


W kilka minut dojdziemy do Drogi Pod Reglami, skąd możemy udać się m.in. na Giewont oraz wejść do malowniczych Dolin Tatrzańskich: mi.in. : Kościeliskiej i Chochołowskiej – największych dolin po stronie polskiej, Doliny Małej Łąki, Doliny Strążyskiej, Doliny Białego.


Najbliżej inwestycji swój początek mają szlaki turystyczne Tatr Zachodnich:

  • z Doliny Kościeliskiej – zielony, prowadzący na Halę Ornak
  • Z Doliny Małej Łąki – niebieski,prowadzący na Czerwone Wierchy oraz żółty na Kopę Kondracką,
  • z Doliny Strążyskiej – czerwony, prowadzący na Giewont.

Tatry Zachodnie charakteryzują się w większości bezpiecznymi, łagodnymi podejściami, w związku z czym nadają się na piesze wędrówki dla całych rodzin.


INFOLINIA

08:00 - 22:00 od poniedziałku do niedzieli

tel: 18 521 38 50

mail: info@rezydencjatatry.pl

Karta Tatrzańska

Atuty rezydecji Tatry

Luksusowe i przestronne apartamenty

Oryginalna architektura - połączenie stylu zakopiańskiego z nowoczesnym

Wysoki standard w przystępnej cenie

Rezerwacje wspierają portale

Goral Poleca Apartamenty Zakopane

Projekt: Aimo

Realizacja: veeo

Apartamenty Zakopane oferta

© Rezydencja Tatry 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.